€ 35,79 incl.btw
€ 32,83 excl.btw
Uit het assortiment
Stuur een e-mail wanneer voorradig.
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 15:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Funny Frit Sticks Ungarisch zijn chips-sticks gemaakt van de beste aardappelen, de lekkerste paprika's en de perfecte kruiden combinatie. Het is hèt verslavende zoutje voor op feestjes, verjaardagen, maar ook voor heerlijke avondjes op de bank. De chips sticks zijn glutenvrij en zonder kunstmatige smaakversterkers, kunstmatige smaakstoffen of kunstmatige kleurstoffen. Voordelig Funny Frit Sticks Ungarisch chips kopen doe je bij online groothandel Compliment.nl. Je koopt Funny Frit Sticks Ungarisch per doos met 24 zakken à 100 gram. Deze zakken zijn ook ideaal voor de verkoop in pompshops. Bekijk ook ons uitgebreide en voordelige chips en snacks assortiment voor nog meer lekkers!
- Smaak: paprika.
- Hoeveelheid: 24 zakken.
- Gewicht: 100 gram per stuk.
- Gebruikstip: op feestjes, verjaardagen en avondjes op de bank.
Ingrediënten: aardappelen, zonnebloemolie, tafelzout, aroma, gistextract (bevat GERST), paprikapoeder, suiker, uienpoeder, knoflookpoeder, kleurstof (paprika-extract), rookaroma, kruidenextracten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2122 kJ (530 kcal) |
| Vet | 28 g |
| waarvan verzadigd | 2.6g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 2.2 g |
| Eiwitten | 6.4 g |
| Zout | 1.2 g |
| Artikelnummer |
12586 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4003586034021 |

