€ 16.16
€ 15,36
incl.btw
€ 14,09 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Monin Siroop Rabarber (70 cl) + Monin Siroop Pompje (10Ml) is een handige set voor het maken van verrassende dranken met een frisse rabarbersmaak. De 70 cl fles is geschikt voor cocktails, mocktails, limonades, ijsthee en desserts. Met het meegeleverde pompje doseer je eenvoudig ongeveer 10 ml per pompbeweging, zodat je snel en netjes kunt werken.
- Set met 70 cl Monin rabarbersiroop en passend doseerpompje.
- Rabarbersmaak met een balans tussen zoet en friszuur.
- Geschikt voor cocktails, mocktails, limonades, ijsthee en desserts.
- Het pompje helpt bij schoon en gelijkmatig doseren.
- Praktisch voor bar, koffiecorner, pantry of evenement.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, water, voedingszuur: citroenzuur, natuurlijk aroma, concentraat van zoete aardappel, appel en zwarte wortel. Bevat rabarberextract.
Allergenen
Allergenen: geen bekende hoofdallergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1358 kJ / 325 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 80,0 g |
| waarvan suikers | 80,0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,03 g |
Fabrikantgegevens
Georges Monin S.A.S.
5 rue Ferdinand de Lesseps, 18000 Bourges, France
| Artikelnummer |
41511 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
76 |
| Breedte |
76 |
| Hoogte |
306 |
| EAN code |
8717931671088 |

