€ 128,59 incl.btw
€ 117,97 excl.btw
Dit artikel is geen onderdeel meer van ons huidige assortiment. Voor meer informatie neem contact met ons op.
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Kinder Surprise combineert heerlijke melkchocolade met een verrassend speelgoedje in elk ei. De chocolade bestaat uit een laag romige melkchocolade met een zachte melkvulling, wat zorgt voor de herkenbare smaak waar Kinder om bekendstaat. Binnenin elk ei zit een kleine verrassing om in elkaar te zetten, waardoor het product niet alleen lekker is, maar ook leuk om te ontdekken. Deze grootverpakking bevat 32 sets van 3 eieren en is ideaal voor traktaties, feestjes of voor liefhebbers van Kinder chocolade. Een klassieker die chocoladeplezier en speelplezier samenbrengt.
- Verpakking met 32 doosjes met elk 3 Kinder Surprise eieren
- Romige melkchocolade met melkvulling
- Inclusief verrassing in elk ei
- Populaire traktatie voor kinderen
- Ideaal voor feestjes en traktaties
Ingrediënten
Suiker, magere MELKPOEDER 17%, plantaardige vetten (palm, shea), MELKPOEDER 11%, cacaoboter, cacaomassa, BOTERCONCENTRAAT 4%, emulgator: E322 (SOJA), vanilline
Allergenen
Bevat: Melk, Soja
Voedingswaarden (per 100 g/ml)
| Voedingswaarde | per 100 g/ml |
| Energie | 2338 kJ / 561 kcal |
| Vet | 35 g |
| waarvan verzadigd vet | 23 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan suikers | 52 g |
| Eiwitten | 8,4 g |
| Zout | 0,32 g |
Fabrikant gegevens
Ferrero B.V.
Westbroek 58, NL-4822 ZW Breda
| Artikelnummer |
23128 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
32 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8000500101759 |




