€ 8.99
€ 8,49
incl.btw
€ 7,79 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Arizona blueberry white tea pet (6x 50cl) is een fruitige ijsthee met witte thee, bosbes en een zachte honington. De verpakking met 6 PET-flessen van 50 cl is handig voor de koelkast, lunchmomenten, onderweg of om gekoeld klaar te zetten voor gasten en bezoekers.
- Fruitige smaakcombinatie van witte thee, bosbes, peer en honing.
- Verpakt per 6 PET-flessen van 50 cl.
- Geschikt als gekoelde dorstlesser bij pauzes, lunches en ontvangstmomenten.
- Handig formaat om mee te nemen of uit te delen.
- Serveer gekoeld voor de beste ijstheebeleving.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, 5% vruchtensap uit concentraat (peer 4%, bosbes 1%), suiker, honing (0,22%), voedingszuur: citroenzuur en appelzuur, natuurlijk aroma, witte thee-extract (0,05%), antioxidant: ascorbinezuur, kleurende levensmiddelen: concentraat van wortel en bosbessen, zoetstof: steviolglycosiden.
Allergenen
Deze Arizona blueberry white tea pet (6x 50cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 84 kJ / 20 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5,2 g |
| waarvan suikers | 4,9 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
39196 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,90 |
| Type |
META |
| EAN code |
0613008732578 |



