€ 11,89 incl.btw
€ 10,91 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €11,65 €10,69 |
| Pre Check | 4 - 7 | €11,42 €10,47 |
| Pre Check | 8 - 999 | €11,18 €10,26 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Dr. Pepper Vanilla Float Blik (12x 33cl) is een bruisende frisdrank met de herkenbare Dr Pepper-smaak en een zachte vanillenoot. Deze verpakking met 12 blikjes van 33 cl is handig voor de voorraad, de koeling, lunchmomenten, bezoekers of evenementen. Serveer goed gekoeld voor een verfrissend blikje met een opvallende smaaktwist.
- Verpakking met 12 blikjes van 33 cl.
- Bruisende frisdrank met vanillesmaak.
- Met suiker en zoetstoffen.
- Bevat cafeïne.
- Praktisch per blikje te koelen, uit te delen of mee te nemen.
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, suiker, kleurstof: E150d, voedingszuren: fosforzuur en citroenzuur, natuurlijke aroma's, aroma's, aroma: cafeïne, zoetstoffen: sucralose en acesulfaam K.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 75 kJ / 18 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4,3 g |
| waarvan suikers | 4,2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,02 g |
Fabrikantgegevens
Schweppes Suntory Benelux n.v.
Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België
| Artikelnummer |
41450 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
240 |
| Breedte |
175 |
| Hoogte |
148 |
| EAN code |
8435185981660 |

