€ 25,50 incl.btw
€ 23,39 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 - 3 | €24,73 €22,69 |
| 5% korting | 4 - 11 | €24,22 €22,22 |
| 8% korting | 12 - 999 | €23,46 €21,52 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Oasis Aardbei Framboos Blik (24x 33cl) is een niet-bruisende vruchtenfrisdrank met bronwater en de smaak van aardbei en framboos. Deze tray met 24 blikjes van 33 cl is handig voor in de koeling, voorraadkast, bij lunchmomenten, bezoekers, evenementen en onderweg.
- Tray met 24 blikjes van 33 cl.
- Fruitige smaakcombinatie van aardbei en framboos.
- Niet-bruisende drank met bronwater en vruchtensap uit concentraat.
- Handig blikformaat om gekoeld te serveren of mee te nemen.
- Geschikt voor automaten, kantines, lunchrooms en ontvangstruimtes.
Ingrediënten
Ingrediënten: bronwater 80%, vruchtensap op basis van concentraten 12% (appel, aardbei 5,5%, framboos 0,5%), suiker, zuurteregelaar: citroenzuur, smaakstoffen, kleurstof: anthocyanen, stabilisatoren (E414, E445, E444).
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 132 kJ / 31 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 7,5 g |
| waarvan suikers | 7,4 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,1 g |
Fabrikantgegevens
s.a. Schweppes Suntory Benelux n.v.
Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België
| Artikelnummer |
40404 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€3,60 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
357 |
| Breedte |
237 |
| Hoogte |
148 |
| EAN code |
3124488186616 |


