€ 11,39 incl.btw
€ 10,45 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 - 5 | €11,05 €10,14 |
| 5% korting | 6 - 999 | €10,82 €9,93 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Tongue Roller (15x 48gr) is een speels snoepproduct met een roll-on applicator gevuld met vloeibare fruitcandy. Door de roller over de tong te bewegen komt de zoetzure snoepvloeistof vrij. De opvallende presentatie en het interactieve gebruik maken dit artikel aantrekkelijk voor toonbankverkoop, traktaties en impulsmomenten. De verpakking bevat 15 rollers van 48 gram in assorti smaken zoals aardbei, framboos en cola.
- Vloeibare snoepcandy met handige roll-on applicator
- Assorti smaken: aardbei, framboos en cola
- Verpakt per displaydoos met 15 stuks van 48 gram
- Geschikt voor toonbank, kantine, kiosk en traktatiemomenten
- Opvallend kindersnoep met een speelse manier van eten
Ingrediënten
Ingrediënten: glucose-fructosestroop van maïs, water, voedingszuren: citroenzuur (E330), appelzuur (E296); aroma’s, conserveermiddel: kaliumsorbaat (E202).
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1032 kJ / 246,9 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 61,7 g |
| waarvan suikers | 24 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Brabo France
1 rue de Rome, 93110 Rosny-sous-Bois
| Artikelnummer |
517114 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
6931722311027 |


