€ 21,99 incl.btw
€ 20,17 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €21,55 €19,77 |
| Pre Check | 4 - 7 | €21,11 €19,36 |
| Pre Check | 8 - 999 | €20,67 €18,96 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Schulp appel & kersensap flesje (15x 20cl) is een smaakvol vruchtensap in handige glazen flesjes van 20 cl. De combinatie van appel en kers geeft dit sap een volle, fruitige smaak die goed past bij lunchmomenten, vergaderingen, bezoekers of als verfrissend drankje voor onderweg. De tray met 15 flesjes is praktisch voor pantry, kantine en voorraadkast.
- Tray met 15 glazen flesjes van 20 cl.
- Fruitige mix van appel en kers.
- Handig per flesje te serveren of mee te nemen.
- Geschikt voor lunch, ontvangst, pauzemomenten en evenementen.
- Van het bekende sapmerk Schulp.
Ingrediënten
Ingrediënten: appels (80%), kersen (20%).
Allergenen
Deze Schulp appel & kersensap flesje (15x 20cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 179 kJ / 43 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10,4 g |
| waarvan suikers | 9,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | < 0,01 g |
Fabrikantgegevens
Schulp Vruchtensappen B.V.
Zandpad 76, 3621 NG Breukelen
| Artikelnummer |
40366 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
240 |
| Breedte |
185 |
| Hoogte |
160 |
| EAN code |
8716213001018 |

