€ 12,49 incl.btw
€ 11,46 excl.btw
Dit artikel is geen onderdeel meer van ons huidige assortiment. Voor meer informatie neem contact met ons op.
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De Sportlife extramint jar is een suikervrije kauwgom met een heerlijke frisse smaak. Nu ook met een extra laagje voor een stevigere bite! Deze pot is ideaal voor onderweg, op het werk en om uit te delen. De kauwgom zit in een hersluitbare pot en in 1 pot zitten ca. 40 gums. In 1 tray zitten 6 potten verpakte Sportlife smashmint jar. Liever de kleine pot van Sportlife extramint jar? Klik dan hier!
Ingrediënten: zoetstoffen (maltitol, sorbitol, aspartaam, sacharine, sucralose, acesulfaam-K), gombasis, stabilisatoren (arabische gom, glycerol), aroma's, kleurstof (E171), glansmiddel (carnaubawas)
Allergenen: /
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 753 kJ (180 kcal) |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 0.0 g |
| Eiwitten | 0.0 g |
| Zout | 0.03 g |
| Artikelnummer |
275487 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8711400428579 |

