€ 21.89
€ 20,80
incl.btw
€ 19,08 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Harlekijntjes Dropreep (30x 66gr) is een handige omdoos met 30 verpakkingen van 66 gram zachte zoete droprepen. Elke verpakking bevat 2 repen en is daardoor prettig om mee te nemen, uit te delen of op voorraad te leggen voor pauzemomenten, bezoekers en onderweg.
- Omdoos met 30 verpakkingen van 66 gram.
- Elke verpakking bevat 2 zachte, zoete droprepen.
- Handig voor snoeppotten, pantry’s, balies en vergaderruimtes.
- Geschikt om mee te nemen of eenvoudig te delen.
- Vertrouwde dropsmaak van Harlekijntjes.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, gemodificeerd zetmeel, melasse, 4,7% zoethoutwortel, gelatine (varken), tarwebloem, salmiakzout, glansmiddel: bijen- en carnaubawas, kleurstof: carbo medicinalis vegetabilis, natuurlijk anijsaroma.
Allergenen
Deze Harlekijntjes Dropreep (30x 66gr) bevat gluten en tarwe.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1409 kJ / 332 kcal |
| Vet | 0,3 g |
| waarvan verzadigd | 0,3 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 59 g |
| Eiwitten | 4,9 g |
| Zout | 0,15 g |
Fabrikantgegevens
Festivaldi B.V.
Westkadijk 10, 3861 MB Nijkerk
| Artikelnummer |
318865 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
30 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
192 |
| Breedte |
154 |
| Hoogte |
100 |
| EAN code |
8717524965457 |

