€ 20,69 incl.btw
€ 18,98 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €20,27 €18,60 |
| Pre Check | 4 - 7 | €19,86 €18,22 |
| Pre Check | 8 - 999 | €19,45 €17,84 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
D.F. Pepermunt (3kg) is een grootverpakking met klassieke D.F. pepermunt van Fortuin. Deze pepermunt staat ook bekend als English Peppermint en heeft een frisse muntsmaak met een brosse structuur die prettig wegsmelt. De zak van 3 kilo is handig voor de snoeppot, pantry, ontvangstruimte, vergaderruimte of voorraadkast.
- Grootverpakking van 3 kilo voor een ruime voorraad.
- Klassieke D.F. pepermunt met fijne, frisse smaak.
- Bekend als English Peppermint.
- Brosser van structuur dan standaard pepermunt.
- Geschikt om te presenteren bij koffie, lunchmomenten, gasten of bezoekers.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, gelatine, gemodificeerd aardappelzetmeel, pepermuntolie.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1695 kJ / 398 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan suikers | 99 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Fortuin
Antwoordnummer 452, 9100 WB Dokkum, Nederland
| Artikelnummer |
442228 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710559300309 |

