€ 12,30 incl.btw
€ 11,28 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €12,05 €11,05 |
| Pre Check | 4 - 7 | €11,80 €10,83 |
| Pre Check | 8 - 999 | €11,56 €10,60 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Gummy Zone Gummy Pizza (48 stuks) is vrolijk fruitsnoep in de vorm van kleine pizza’s. De doos bevat 48 apart verpakte gummy pizza’s en wordt geleverd als handige displaydoos. Ideaal om uit te delen, te presenteren bij verkoopmomenten of te gebruiken als opvallende traktatie.
- Displaydoos met 48 apart verpakte gummy pizza’s.
- Originele pizzavorm met fruitige snoepsmaak.
- Handig voor traktaties, kinderfeestjes, evenementen, kantines en verkoopmomenten.
- Apart verpakt, dus makkelijk uit te delen of mee te nemen.
- Direct klaar om op de balie of in het schap te presenteren.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucosesiroop, suiker, water, gelatine (rund), appelsap (geconcentreerd) (5%), bevochtigingsmiddel (sorbitolstroop), zuurteregelaars (citroenzuur (E330), melkzuur (E270)), melkproteïne, aroma's, glansmiddelen (bijenwas, carnaubawas), fruit- en plantenextracten (rode paprika, zwarte wortel), kleurstoffen (E100, E120, E150c, E171).
Allergenen
Allergenen: bevat melk.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1439 kJ / 339 kcal |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 77,8 g |
| Eiwitten | 5,7 g |
| Zout | 0,1 g |
Fabrikantgegevens
StarSweets
Concordiastraat 20, 4811 NB Breda, The Netherlands
| Artikelnummer |
617408 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
48 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8992741941495 |



