€ 66,80 incl.btw
€ 61,28 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €65,46 €60,05 |
| Pre Check | 4 - 7 | €64,12 €58,83 |
| Pre Check | 8 - 999 | €62,79 €57,60 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Fortuin hoesttabletten (12x 1kg) zijn klassieke hoesttabletten van Fortuin in een ruime grootverpakking. De tabletten hebben een frisse, lichtzoute smaak en zijn handig voor het vullen van snoeppotten, voorraadkasten en uitgiftepunten. Met 12 zakken van 1 kg heb je direct een royale voorraad voor drukke momenten.
- Grootverpakking met 12 zakken van 1 kg.
- Klassieke Fortuin hoesttabletten met frisse, lichtzoute smaak.
- Bevat zoethoutwortelextract.
- Geschikt voor snoeppotten, balies, kantines en evenementen.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, zoethoutwortelextract, gelatine, gemodificeerd aardappelzetmeel, aroma’s.
Allergenen
Allergenen: geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1680 kJ / 395 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan suikers | 98 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Fortuin Dockum B.V.
Fortuinweg 2, 9101 PE Dokkum
| Artikelnummer |
74275 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
488 |
| Breedte |
326 |
| Hoogte |
189 |
| EAN code |
8710559700284 |

