€ 20,49 incl.btw
€ 18,80 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €20,08 €18,42 |
| Pre Check | 4 - 7 | €19,67 €18,05 |
| Pre Check | 8 - 999 | €19,26 €17,67 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Sweet Originals Fruitmix Bonbons Blikje (10x 200gr) is een fruitige mix van harde zuurtjes in verschillende fruitsmaken. De bonbons zitten in handige blikjes van 200 gram en worden geleverd per doos met 10 blikjes. Ideaal om neer te zetten bij koffiehoeken, balies, vergaderruimtes of in de voorraadkast.
- Fruitmix met smaken zoals citroen, sinaasappel, peer, kers en appel
- Harde fruitbonbons in een handige blikverpakking
- Doos met 10 blikjes van 200 gram
- Geschikt om te delen, mee te nemen of op tafel te zetten
Ingrediënten
Ingrediënten: glucosestroop, suiker, voedingszuur: E330, aroma's: citroen, sinaasappel, peer, kers en appel, geconcentreerd kersensap, kleurstof: plantenextracten (gele wortel, spirulina en rode biet). Kan sporen van melk bevatten.
Allergenen
Kan sporen van melk bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1650 kJ / 394 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 70 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Hamlet NV
Grote Kerkstraat 77, 9120 Vrasene, België
| Artikelnummer |
828205 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
10 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
5400265135076 |

