€ 25,99 incl.btw
€ 23,84 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 2 - 5 | €25,21 €23,12 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 6 - 11 | €24,69 €22,65 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 12 - 999 | €24,17 €22,17 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Haribo Aardbei Schuim (3kg) is een grootverpakking met fruitige schuimsnoepjes in de herkenbare aardbeistijl. De zachte schuimstructuur en zoete aardbeiensmaak maken dit snoep geschikt voor snoepbuffetten, traktaties, vergaderruimtes en het aanvullen van snoeppotten of voorraadpotten. Met 3 kilo inhoud is er ruim voldoende voorraad voor momenten waarop je meerdere gasten, collega’s of bezoekers wilt laten meegenieten.
- Grootverpakking van 3 kg met Haribo schuim aardbeien.
- Fruitige schuimsnoepjes met een zoete aardbeiensmaak.
- Geschikt als schepsnoep, voor candybars, snoeppotten en traktaties.
- Zachte schuimtextuur als afwisseling naast fruitgom en drop.
- Van het herkenbare merk Haribo.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker; glucosestroop; gelatine; voedingszuur: citroenzuur; vruchten- en plantenconcentraten: rammenas, wortel; aroma.
Allergenen
Allergenen: kan melk en tarwe bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1603 kJ / 377 kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan verzadigd | <0,1 g |
| Koolhydraten | 91 g |
| waarvan suikers | 77 g |
| Eiwitten | 2,9 g |
| Zout | 0,03 g |
Fabrikantgegevens
HARIBO The Netherlands & Belgium B.V.
Riethil 1, 4825 AP Breda
| Artikelnummer |
888013 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
4001686405338 |


