€ 26,79 incl.btw
€ 24,58 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €26,26 €24,09 |
| Pre Check | 4 - 7 | €25,72 €23,60 |
| Pre Check | 8 - 999 | €25,18 €23,11 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Royalty Energy Drink (6x 1 liter) is een verfrissende energiedrank met koolzuur, cafeïne en taurine. De royale 1 liter flessen zijn handig voor koeling, voorraad en momenten waarop je meerdere glazen wilt serveren. Deze verpakking bevat 6 flessen van 1 liter en valt binnen de categorie frisdrank met statiegeld.
- Verpakking met 6 flessen van 1 liter.
- Energiedrank met koolzuur, cafeïne en taurine.
- Geschikt om gekoeld te serveren tijdens pauzes, bijeenkomsten of drukke dagen.
- Handig groot formaat voor de voorraadkast of koelkast.
- Geleverd in statiegeldflessen.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, voedingszuur: citroenzuur (E330), koolzuurgas, taurine, zuurteregelaar: natriumcitraat, aroma's, cafeïne, glucuronolacton, inositol, kleurstof: karamel (E150d), niacine, pantotheenzuur, vitamine B6.
Allergenen
Deze Royalty Energy Drink (6x 1 liter) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 190 kJ / 45 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,2 g |
| Artikelnummer |
39642 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,50 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8710924601123 |


