€ 5.69
€ 4,99
incl.btw
€ 4,12 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bio Norabuena Blanco (0.75 liter) is een biologische witte wijn uit Spanje met een fris, licht en fruitig karakter. Deze wijn is gemaakt van de Macabeo-druif en komt uit de streek Utiel-Requena. Dankzij de toegankelijke stijl past hij goed als aperitief, bij lichte gerechten, borrelmomenten en diners met gasten. De fles van 0,75 liter is een praktische keuze voor wie een Spaanse witte wijn met biologische herkomst wil serveren.
- Biologische witte wijn uit Spanje.
- Gemaakt van de Macabeo-druif.
- Afkomstig uit D.O. Utiel-Requena.
- Alcoholpercentage: 11,5% vol.
- Geschikt als aperitief en bij lichte maaltijden.
Ingrediënten
Ingrediënten: druiven, gerectificeerde geconcentreerde druivenmost, zuurteregelaars (wijnsteenzuur, citroenzuur, appelzuur), stabilisator (kaliumpolyaspartaat), conserveermiddelen (kaliummetabisulfiet (sulfieten), zwaveldioxide). Gebotteld onder beschermende atmosfeer.
Allergenen
Deze Bio Norabuena Blanco (0.75 liter) bevat sulfieten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 269 kJ / 64 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1,7 g |
| waarvan suikers | 0,2 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Bodega Coviñas Coop. V.
Avda. de Rafael Duyos, 0, 46340 Requena, Valencia
| Artikelnummer |
65641 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Alcohol |
11,50 |
| Land van herkomst |
Spanje |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
LAND |
| EAN code |
8420202006402 |

