€ 28,19 incl.btw
€ 25,86 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €27,62 €25,34 |
| Pre Check | 4 - 7 | €27,06 €24,83 |
| Pre Check | 8 - 999 | €26,50 €24,31 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Moj Bosbes Lavendel Glas (12x 20cl) is een biologische frisdrank met de smaak van bosbes en lavendel. De licht bruisende lemonade wordt geleverd in 12 glazen flesjes van 20 cl en is daardoor handig voor lunchmomenten, vergaderingen, bezoekers of onderweg. Een opvallende paarse fruitdrank voor wie eens iets anders wil dan standaard frisdrank.
- Biologische frisdrank met bosbes en lavendel
- Licht bruisend en fruitig van smaak
- Verpakt per 12 glazen flesjes van 20 cl
- Geschikt voor koeling, pantry of lunchtafel
- Klaar om gekoeld te serveren
Ingrediënten
Ingrediënten: Koolzuurhoudend water, bosbessensap (7,5%), suiker, citroensap, lavendelextract.
Allergenen
Deze Moj Bosbes Lavendel Glas (12x 20cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 104 kJ / 24 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6,1 g |
| waarvan suikers | 6,1 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Moj Lemonade
Eiberkamp 2, 9351 VT Leek
| Artikelnummer |
41106 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8719326109770 |


