€ 20,79 incl.btw
€ 19,07 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €20,37 €18,69 |
| Pre Check | 4 - 7 | €19,95 €18,31 |
| Pre Check | 8 - 999 | €19,54 €17,93 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Schulp Red Love Appelsap Ambachtelijk Flesje (15x 20cl) is een opvallend rood appelsap van Schulp, geperst uit Redlove appels en Elstar appels. De frisse, lichtzoete smaak en het handige flesje van 20 cl maken dit sap geschikt voor lunchmomenten, vergaderingen, gasten, bezoekers of onderweg.
- Tray met 15 glazen flesjes van 20 cl.
- Gemaakt van 80% Redlove appels en 20% Elstar appels.
- Frisse appelsmaak met de herkenbare rode kleur van Redlove appels.
- Handig per flesje te serveren zonder uitschenken.
- Passend voor koeling, lunchruimte, voorraadkast of ontvangstbalie.
Ingrediënten
Ingrediënten: 80% Redlove appels, 20% Elstar appels.
Allergenen
Deze Schulp Red Love Appelsap Ambachtelijk Flesje (15x 20cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 260 kJ / 62 kcal |
| Vet | 0,3 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 12,9 g |
| waarvan suikers | 11,1 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Fabrikantgegevens
Schulp Vruchtensappen B.V.
Zandpad 76, 3621 NG Breukelen
| Artikelnummer |
41192 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8716213001360 |


