€ 24,39 incl.btw
€ 22,38 excl.btw
Dit artikel is geen onderdeel meer van ons huidige assortiment. Voor meer informatie neem contact met ons op.
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Appelsap op basis van concentraat, koolzuur, antioxidant: ascorbinezuur
| Voedingswaarde | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 172 kJ (40 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 9.5 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
41197 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€3,60 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
15410293231012 |

