€ 33,48 incl.btw
€ 30,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 2 - 5 | €32,48 €29,80 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 6 - 11 | €31,81 €29,18 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 12 - 999 | €31,14 €28,57 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Haribo Kikkers (20x 185gr) is een vrolijke grootverpakking met 20 zakken zachte kikkersnoepjes van 185 gram. De kikkers combineren een zacht schuimlaagje met een fruitig laagje en zijn ideaal om uit te delen, in de voorraadkast te leggen of klaar te zetten bij koffiemomenten, vergaderingen en traktaties.
- Doos met 20 zakken van 185 gram.
- Zachte kikkersnoepjes met schuim en fruitige gom.
- Handig voor voorraad, traktaties en gedeelde snoeppotten.
- Bekende HARIBO-kwaliteit in herkenbare kikker-vorm.
- Geschikt voor momenten waarop een zoete traktatie gewenst is.
Ingrediënten
Ingrediënten: Glucosestroop; suiker; dextrose; gelatine; voedingszuur: citroenzuur; vruchten- en plantenconcentraten: spirulina, saffloer, appel; zonnebloemolie; glansmiddel: bijenwas wit en geel; aroma.
Allergenen
Kan melk en tarwe bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1466 kJ / 345 kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan verzadigd | <0,1 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 53 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | <0,02 g |
Fabrikantgegevens
HARIBO The Netherlands & Belgium B.V.
Riethil 1, 4825 AP Breda
| Artikelnummer |
12994 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
20 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4001686472705 |

