€ 24,49 incl.btw
€ 22,47 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €24,00 €22,02 |
| Pre Check | 4 - 7 | €23,51 €21,57 |
| Pre Check | 8 - 999 | €23,02 €21,12 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
King George Teegetrank Cola (12x 400gr) is een instant teegetränk met colasmaak voor snelle bereiding met water. Deze voordeelverpakking bevat 12 bussen van 400 g en is handig om ruim op voorraad te hebben voor pauzemomenten, lunchruimtes, gasten en bezoekers. Het poeder is geschikt voor bereiding met warm of koud water.
- Instant-theedrankpoeder met colasmaak.
- Verpakking met 12 bussen van 400 g.
- Per bus goed voor circa 4 liter drank bij de aanbevolen dosering.
- Eenvoudig te bereiden: circa 20 g oplossen in 200 ml water en roeren.
- Geschikt voor warme en koude bereiding.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, dextrose, kleurstof: ammoniumsulfietkaramel, voedingszuur: citroenzuur; aroma.
Allergenen
Kan sporen van gluten en soja bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1672 kJ / 393 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 93 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
TSI Consumer Goods GmbH
Südring 26, 27404 Zeven
| Artikelnummer |
74796 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4021155166461 |

