€ 52,39 incl.btw
€ 48,06 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% | 2 - 3 | €51,34 €47,10 |
| 4% | 4 - 7 | €50,29 €46,14 |
| 6% | 8 - 99 | €49,24 €45,18 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Milka Melocakes (12x 200gr) zijn luchtige melo-cakes met eiwitschuim op een knapperige biscuit, omhuld met Milka melkchocolade. Deze omdoos met 12 verpakkingen van 200 gram is handig voor de voorraadkast, koffiecorner, vergaderruimte of om gasten en bezoekers iets lekkers aan te bieden.
- Omdoos met 12 verpakkingen van 200 gram.
- Elke 200 gram verpakking bevat 12 chocoladecakejes.
- Met luchtig eiwitschuim, knapperige biscuit en Milka melkchocolade.
- Geschikt als zoet tussendoortje bij koffie, thee of lunchmomenten.
- Handig om uit te delen of in de voorraad te leggen.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, TARWEBLOEM (13%), cacaoboter, magere MELKPOEDER, cacaomassa, weipoeder (van MELK), palmvet, MELKVET, albumine (van EIEREN), kandijsuiker, invertsuiker, TARWEZETMEEL, gelatine, emulgatoren (SOJALECITHINE, E476), rijsmiddel (natriumwaterstofcarbonaat), melasse, zout, aroma's. Kan NOTEN bevatten.
Allergenen
Bevat tarwe/glutenbevattende granen, melk, ei en soja; kan noten bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1790 kJ / 425 kcal |
| Vet | 14,5 g |
| waarvan verzadigd | 8,6 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 56,5 g |
| Eiwitten | 4,6 g |
| Zout | 0,23 g |
Fabrikantgegevens
Mondelez Nederland
Postbus 409, 4900 AK Oosterhout
| Artikelnummer |
75621 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7622200916542 |

