€ 35,99 incl.btw
€ 33,02 excl.btw
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De Oosterhoutse Framboosjes (10x 500gr) zijn ouderwetse harde snoepjes met frambozensmaak en de herkenbare vorm van framboosjes. Deze verpakking met 10 zakken van 500 gram is handig voor de voorraadkast, kantine, balie, snoeppot of traktatiemomenten. Een vertrouwde keuze voor liefhebbers van klassiek snoep.
- 10 zakken van 500 gram, samen 5 kg snoep.
- Hard suikerwerk met frambozensmaak.
- Herkenbare framboosvorm voor een nostalgische presentatie.
- Geschikt voor snoeppotten, candybars en uitdeelmanden.
- Droog bewaren.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, voedingszuur (citroenzuur), natuurlijk aroma, concentraten (radijs, appel, zwarte bes).
Allergenen
Allergenen: bevat glutenbevattende granen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | Onbekend / 398 kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan suikers | 73 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,05 g |
Fabrikantgegevens
Holland Foodz B.V.
Karolusstraat 20, 4903 RJ Oosterhout
| Artikelnummer |
277021 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
10 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8711601011129 |

