€ 24,49 incl.btw
€ 22,47 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €24,00 €22,02 |
| Pre Check | 4 - 7 | €23,51 €21,57 |
| Pre Check | 8 - 999 | €23,02 €21,12 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Schwartau coffee shop caramel sirup (8x 200ml) is een karamelsiroop voor het eenvoudig op smaak brengen van koffie en andere dranken. De siroop geeft een volle karamelsmaak aan bijvoorbeeld latte macchiato, cappuccino of ijskoffie. Deze verpakking bevat 8 flessen van 200 ml en is handig voor de voorraadkast, koffiecorner of momenten met gasten en bezoekers.
- Karamelsiroop voor koffievariaties en andere dranken
- Geschikt voor warme en koude bereidingen
- Verpakt per 8 flessen van 200 ml
- Handig doseerbaar per fles
- Ideaal om snel een coffee-shop smaak toe te voegen
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, water, invertsuikerstroop, karamelsuikerstroop 3%, natuurlijk karamelaroma met andere natuurlijke aroma’s (bevat melkbestanddelen), verdikkingsmiddel xanthaangom, voedingszuur citroenzuur, conserveermiddel kaliumsorbaat, zout.
Allergenen
Allergenen: bevat melk en melkproducten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1339 kJ / 315 kcal |
| Vet | 0,0 g |
| waarvan verzadigd | 0,0 g |
| Koolhydraten | 78,5 g |
| waarvan suikers | 76,8 g |
| Eiwitten | 0,0 g |
| Zout | 0,02 g |
Fabrikantgegevens
SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co. KG
Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau, Germany
| Artikelnummer |
12572 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
8 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4011800330101 |

