€ 28,99 incl.btw
€ 26,60 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €28,41 €26,07 |
| Pre Check | 4 - 7 | €27,83 €25,54 |
| Pre Check | 8 - 999 | €27,25 €25,00 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Schwartau coffee shop vanille sirup (8x 200ml) is een vanillesiroop waarmee je koffie, cappuccino, latte macchiato en desserts eenvoudig extra smaak geeft. De verpakking bevat 8 flessen van 200 ml, handig voor voorraad en regelmatig gebruik bij koffiemomenten, gasten of in de pantry. De siroop heeft een volle vanillesmaak en is ook geschikt om warme dranken of zoete bereidingen snel te variëren.
- Vanillesiroop voor koffie, cappuccino, latte macchiato en desserts.
- Verpakking met 8 flessen van 200 ml.
- Met natuurlijke aroma's en zonder toegevoegde kleurstoffen.
- Gebruik naar smaak: een kleine hoeveelheid geeft dranken direct een vanilleaccent.
- Na opening bij kamertemperatuur bewaren en niet in de koelkast plaatsen.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, water, natuurlijke vanille-aroma's (bevat MELKBESTANDDELEN), conserveermiddel kaliumsorbaat, voedingszuur citroenzuur, verdikkingsmiddel xanthan, zout.
Allergenen
Bevat melk en melkbestanddelen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1309 kJ / 308 kcal |
| Vet | 0,0 g |
| waarvan verzadigd | 0,0 g |
| Koolhydraten | 76,9 g |
| waarvan suikers | 76,9 g |
| Eiwitten | 0,0 g |
| Zout | 0,04 g |
Fabrikantgegevens
SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co. KG
Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau, Duitsland
| Artikelnummer |
12573 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
8 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4011800330200 |

