€ 19,99 incl.btw
€ 18,34 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €19,59 €17,97 |
| Pre Check | 4 - 7 | €19,19 €17,61 |
| Pre Check | 8 - 999 | €18,79 €17,24 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Schulp Appel & Aardbeiensap Flesje (15x 20cl) is een natuurtroebel appel-aardbeiensap in handige flesjes van 20 cl. Het sap bestaat uit een fruitige combinatie van appels en aardbeien en is geschikt voor lunchmomenten, vergaderingen, gasten, onderweg of als smaakvolle aanvulling in de voorraadkast.
- Verpakking met 15 flesjes van 20 cl
- Fruitige mix van 80% appel en 20% aardbei
- Natuurtroebel vruchtensap van Schulp
- Zonder toevoegingen
- Handig portieformaat voor uitgifte, lunch en ontvangst
Ingrediënten
Ingrediënten: 80% appels, 20% aardbeien.
Allergenen
Deze Schulp Appel & Aardbeiensap Flesje (15x 20cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 210 kJ / 49 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11,9 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | < 0,01 g |
Fabrikantgegevens
Schulp Vruchtensappen B.V.
Zandpad 76, 3621 NG Breukelen
| Artikelnummer |
41421 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8716213000271 |

