€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| 4% | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| 6% | 8 - 99 | €9,96 €9,14 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Knorr Cup-a-Soup Erwt is een stevige, hartige moksoep met de herkenbare smaak van klassieke erwtensoep. Deze instant soep bevat onder andere groene erwten en diverse groenten zoals wortel, spinazie en knolselderij, wat zorgt voor een volle en rijke smaak. Ideaal als warm tussendoortje tijdens het werk, in de kantine of thuis. Met de handige portiezakjes maak je in een minuut een mok soep: voeg simpelweg kokend water toe en roer even door. De verpakking bevat 21 zakjes, goed voor 21 mokken soep.
- Doos met 21 portiezakjes instant erwtensoep
- Klassieke erwtensmaak met groenten
- Ongeveer 77 kcal per mok
- Klaar in circa 1 minuut met kokend water
- Zonder kunstmatige kleurstoffen, conserveermiddelen en smaakversterkers
Ingrediënten: erwt (39%), aardappel (13%), aardappelzetmeel, maltodextrine, palmvet, gejodeerd zout, prei (2,8%), gistextract, mineraalzout (kalium), zout, suiker, ui, knolselderij (1,4%), tomatenpuree, maïsolie, wortel (0,9%), tomaat, bladselderij (0,9%), aroma, rookaroma, spinazie, gekarameliseerde suikerstroop, peterseliewortel. Kan gluten, ei, soja, melk en mosterd bevatten.
| Voedingswaarde | per 100g |
| Energie | 164 kJ / 39 kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd vet | 0,1 g |
| Koolhydraten | 6,1 g |
| waarvan suikers | 1,1 g |
| Voedingsvezel | 1,6 g |
| Eiwitten | 1,7 g |
| Zout | 0,8 g |
| Artikelnummer |
60867 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8721317703027 |





