€ 11.49
€ 10,34
incl.btw
€ 9,49 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Monin Siroop Appeltaart (70 cl) geeft warme drankjes, desserts en mixdranken de herkenbare smaak van versgebakken appeltaart. De siroop combineert tonen van appel, kaneel en een zachte deegachtige rondheid, waardoor hij goed past in latte, cappuccino, chocolademelk, milkshakes, cocktails en mocktails. Dankzij de fles van 70 cl is deze appeltaartsiroop geschikt voor creatief gebruik achter de koffiebar, in de pantry of bij het serveren van gasten.
- Siroop met de smaak van appeltaart, appel en kaneel.
- Geschikt voor warme dranken zoals latte, cappuccino en chocolademelk.
- Ook te gebruiken in cocktails, mocktails, milkshakes en desserts.
- Flesinhoud van 70 cl voor veel serveermomenten.
- Handig voor seizoensdranken en dessertachtige specials.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, water, natuurlijk aroma, geconcentreerd appelsap en andere vruchtensappen, natuurlijk kaneelaroma met andere natuurlijke aroma's, kleurstof: E150a. Totaal vruchtensap: 15%, waarvan 10% appelsap.
Allergenen
Deze Monin Siroop Appeltaart bevat geen bekende meldingsplichtige allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1368 kJ / 327 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 80,3 g |
| waarvan suikers | 78,9 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,03 g |
Fabrikantgegevens
Georges Monin SAS
5 Rue Ferdinand de Lesseps, BP 25, 18000 Bourges, France
| Artikelnummer |
38773 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Land van herkomst |
Frankrijk |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
LAND |
| EAN code |
3052910041304 |

