€ 16.16
€ 15,36
incl.btw
€ 14,09 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Siroop Appeltaart (70 cl) + Monin Siroop Pompje (10ml) combineert de warme smaak van appel en kaneel met een handig doseerpompje voor eenvoudig gebruik. De siroop is geschikt om koffie, warme chocolademelk, frappés, smoothies, cocktails en alcoholvrije creaties snel een herkenbare appeltaarttwist te geven. Dankzij de 70 cl fles en dosering van 10 ml werk je netjes en consistent.
- Set met Monin Appeltaart siroop van 70 cl en een Monin doseerpompje van 10 ml.
- Herkenbare smaak van appel en kaneel, geïnspireerd op appeltaart.
- Geschikt voor koffie, warme chocolademelk, frappés, smoothies en cocktails.
- Met pompje doseer je eenvoudig en houd je de fles netjes in gebruik.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, water, natuurlijk aroma, geconcentreerd appel- en ander vruchtensap, natuurlijk kaneelaroma met andere natuurlijke aroma's, kleurstof: E150a. Vruchtensap: 15%, waarvan 10% appelsap.
Allergenen
Deze siroop bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1371 kJ / 328 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 81,1 g |
| waarvan suikers | 79,2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,03 g |
Fabrikantgegevens
GEORGES MONIN SAS
5, rue Ferdinand de Lesseps, 18000 Bourges, Frankrijk
| Artikelnummer |
38773 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
76 |
| Breedte |
76 |
| Hoogte |
306 |
| EAN code |
8717931671125 |

