€ 26.19
€ 24,88
incl.btw
€ 22,83 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Monin Puree Mango + Pompje combineert Monin mangopuree in een fles van 1 liter met een handig pompje voor nauwkeurig doseren. De fruitige, volle mangosmaak en gladde textuur maken deze puree geschikt voor smoothies, cocktails, mocktails, limonades, iced tea, milkshakes en desserts. Ideaal wanneer je snel en consistent dranken of toppings wilt bereiden.
- Complete set met Monin mangopuree van 1 liter en doseerpomp.
- Met volle mangosmaak en een gladde textuur.
- Geschikt voor koude dranken, frozen drinks, desserts en toppings.
- Helpt porties gelijkmatig te doseren en de fles netjes te gebruiken.
- Bevat het equivalent van 50% mangopuree.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, geconcentreerde mangopuree, water, natuurlijk aroma, verdikkingsmiddel: pectine, voedingszuur: citroenzuur, conserveermiddel: kaliumsorbaat, extract van saffloer. Bevat het equivalent van 50% mangopuree.
Allergenen
Deze Monin Puree Mango + Pompje bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1445 kJ / 346 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 85,6 g |
| waarvan suikers | 85,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Georges Monin S.A.S.
5 rue Ferdinand de Lesseps, 18000 Bourges, Frankrijk
| Artikelnummer |
41579 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8717931671170 |

