€ 23,50 incl.btw
€ 21,56 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €23,03 €21,13 |
| Pre Check | 4 - 7 | €22,56 €20,70 |
| Pre Check | 8 - 999 | €22,09 €20,27 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Nesquik Drinkpoeder Vanille (14x 350 gr) is een drinkpoeder met vanillesmaak om snel een smaakvolle melkdrank te bereiden. De voordeelverpakking met 14 zakken van 350 gram is handig voor de voorraadkast, koffiehoek, lunchmomenten en het aanbieden aan gasten of bezoekers. Meng het poeder met koude of warme melk en roer goed door voor een zachte vanilledrank.
- Drinkpoeder met vanillesmaak voor koude of warme melk
- Verpakt per 14 zakken van 350 gram
- Eenvoudig te doseren: circa 13 g poeder op 200 ml melk
- Per zak circa 26 porties op basis van de bereidingssuggestie
- Ook geschikt om muesli, desserts of shakes mee te verfijnen
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, oplosbare maïsvezels, glucosestroop, natuurlijk aroma, kleurstof: caroteen.
Allergenen
Allergenen: geen bekende allergenen in het poeder; bereid met melk bevat de drank melk.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1570 kJ / 371 kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan verzadigd | <0,5 g |
| Koolhydraten | 86,1 g |
| waarvan suikers | 81,5 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | <0,01 g |
Fabrikantgegevens
Nestlé Deutschland AG
| Artikelnummer |
13688 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
14 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8445291634374 |
