€ 20,99 incl.btw
€ 19,26 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €20,57 €18,87 |
| Pre Check | 4 - 7 | €20,15 €18,49 |
| Pre Check | 8 - 999 | €19,73 €18,10 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Paradise fruitmix bonbons blikje (10x 200 gr) is een ruime voorraad fruitige harde bonbons in handige blikjes van 200 gram. De mix is geschikt voor de snoeppot, ontvangstruimte, kantine of als kleine traktatie onderweg. Door de verpakking per 10 blikjes is dit een praktische keuze voor wie graag voldoende voorraad bij de hand heeft.
- Fruitmix bonbons in 10 blikjes van 200 gram.
- Harde snoepjes met een zoet-fruitige smaakbeleving.
- Handig blikje om de bonbons netjes te bewaren en te presenteren.
- Geschikt voor onderweg, op de werkvloer, bij de balie of in de voorraadkast.
- Grootverpakking voor eenvoudig aanvullen van meerdere snoeppotten.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucosestroop, suiker, voedingszuur: citroenzuur, aroma's: ananas, mango en pompelmoes, kleurende voedingsmiddelen: wortel en rode biet.
Allergenen
Allergenen: melk.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1680 kJ / 401 kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 70 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,03 g |
Fabrikantgegevens
Hamlet NV
Grote Kerkstraat 77, 9120 Vrasene, België
| Artikelnummer |
828474 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
10 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
210 |
| Breedte |
208 |
| Hoogte |
104 |
| EAN code |
5400265177908 |

