€ 12.59
€ 10,99
incl.btw
€ 10,08 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Oatly Barista Haverdrank Cups zijn handige porties haverdrank voor koffie en thee, verpakt in 100 piramidevormige cups van 20 ml. De volle, zachte smaak past goed in warme dranken en de cups zijn makkelijk uit te knijpen. Ongeopend blijven ze lang houdbaar op kamertemperatuur, ideaal voor de voorraadkast, koffiecorner, onderweg of voor gasten en bezoekers. Een plantaardige koffiemaat zonder zuivel en soja, klaar per kopje.
- Doos met 100 cups van 20 ml
- Plantaardige haverdrank voor koffie en thee
- Per portie verpakt en makkelijk uit te knijpen
- Zonder zuivel en zonder soja
- Ongeopend lang houdbaar op kamertemperatuur
Ingrediënten
Water, HAVER 10%, koolzaadolie, zuurteregelaars (dikaliumfosfaat, calciumcarbonaat), zout, stabilisator (gellangom), antioxidanten (natriumascorbaat, tocoferolrijk extract).
Allergenen
Bevat: Glutenbevattende Granen
Voedingswaarden (per 100g/ml)
| Voedingswaarde | per 100g |
|---|---|
| Energie | 247 kJ/61 kcal |
| Vet | 3 g |
| Waarvan verzadigd | 0,3 g |
| Koolhydraten | 7,1 g |
| Waarvan suikers | 3,4 g |
| Eiwitten | 1,1 g |
| Zout | 0,1 g |
Fabrikantgegevens
Oatly Netherlands B.V.
Rozengracht 207 E, 1016 LZ Amsterdam
| Artikelnummer |
54118 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
100 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEURM |
| Keurmerk |
FSC |
| EAN code |
7394376617201 |

