€ 19,69 incl.btw
€ 16,27 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €19,29 €15,94 |
| Pre Check | 4 - 7 | €18,90 €15,62 |
| Pre Check | 8 - 999 | €18,51 €15,29 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De Kuyper Grapefruit Likeur is een frisse fruitlikeur met een uitgesproken citruskarakter en 15% alcohol. De smaak is fruitig, licht bitterzoet en ideaal als basis voor cocktails, spritzers of een zomerse mix met bruiswater. De fles van 70 cl is handig voor de voorraadkast, borrels, feestjes of om te serveren aan gasten en bezoekers. Zo geef je drankjes snel een frisse grapefruitkick zonder ingewikkeld mixwerk.
- Fruitige grapefruitlikeur met 15% alcohol
- Frisse, citrusachtige smaak met licht bitterzoete tonen
- Geschikt voor cocktails, spritzers en mixdranken
- Afkomstig van De Kuyper Royal Distillers uit Schiedam
Voedingswaarde
| Voedingsstoffen | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie (kJ/kcal) | 682 / 163 |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd vet | 0 g |
| Koolhydraten | 20 g |
| waarvan suikers | 20 g |
| Eiwit | 0 g |
| Zout | 0,04 g |
Fabrikantgegevens
De Kuyper
Buitenhavenweg 98, 3113 BE Schiedam
| Artikelnummer |
34192 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Alcohol |
15,00 |
| Land van herkomst |
Nederland |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
LAND |
| EAN code |
8710625646706 |


