€ 17,19 incl.btw
€ 15,77 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €16,85 €15,45 |
| Pre Check | 4 - 7 | €16,50 €15,14 |
| Pre Check | 8 - 999 | €16,16 €14,82 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Villosa Sallos X-Presso (15x 135 gr) combineert kruidige drop met een volle koffiesmaak en een vulling met koffie-extract type espresso. Deze doos bevat 15 zakken van 135 gram en is daardoor handig om de snoepvoorraad aan te vullen voor pauzemomenten, uitdeelpunten, receptie of pantry. De bonbons zijn afzonderlijk verpakt, zodat ze netjes te presenteren en eenvoudig mee te nemen zijn.
- Doos met 15 zakken van 135 gram.
- Dropbonbon met koffiesmaak en vulling met koffie-extract type espresso.
- Gemaakt met 7,8% zoethoutsap en 1% koffie-extract type espresso.
- Afzonderlijk verpakt voor gemakkelijk delen en meenemen.
- Passend bij koffie-, pauze- en ontvangstmomenten.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucosestroop, suiker, 7,8% zoethoutsap, invertsuikerstroop, palmvet, fructosestroop, aroma’s, karamel-suikerstroop, 1% koffie-extract type espresso, emulgator (lecithinen), kleurstof (plantaardige kool), keukenzout, kruidenextract.
Allergenen
Allergenen: bevat soja.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1726 kJ / 403 kcal |
| Vet | 5,0 g |
| waarvan verzadigd | 2,4 g |
| Koolhydraten | 89 g |
| waarvan suikers | 61 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,17 g |
Fabrikantgegevens
Katjes Fassin GmbH + Co. KG
Dechant-Sprünken-Str. 53-57, 46446 Emmerich
| Artikelnummer |
13695 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4030300005357 |


