€ 19,09 incl.btw
€ 17,51 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €18,70 €17,16 |
| Pre Check | 4 - 7 | €18,32 €16,81 |
| Pre Check | 8 - 999 | €17,94 €16,46 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Weekend Cordials Mojito 0.0% (1 Liter) is een alcoholvrije mojito-cordial voor het snel serveren van een frisse mojito met bruiswater. De smaak combineert munt, limoen en rietsuiker in een handige fles van 1 liter. Ideaal voor momenten waarop je snel een consistente, feestelijke serve wilt neerzetten.
- Alcoholvrije mojito-cordial in een fles van 1 liter.
- Goed voor circa 20 serveermomenten.
- Met de herkenbare smaak van munt, limoen en rietsuiker.
- Meng 50 ml cordial met 150 ml bruiswater en serveer met ijs.
- Handig voor borrels, evenementen, horeca, catering en voorraad.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, limoenconcentraat, natuurlijk aroma (munt), zuren: citroenzuur, appelzuur, ascorbinezuur, stabilisator: kaliumsorbaat.
Allergenen
Allergenen: bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 639 kJ / 150 kcal |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 37,6 g |
| waarvan suikers | 37,6 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,31 g |
Fabrikantgegevens
DORST BV
Baron van Loolaan 2B, 9940 Evergem, België
| Artikelnummer |
34128 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
5430001970821 |

