€ 18,89 incl.btw
€ 17,33 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €18,51 €16,98 |
| Pre Check | 4 - 7 | €18,13 €16,64 |
| Pre Check | 8 - 999 | €17,76 €16,29 |
Levertijd: 3-5 werkdagen
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Belvoir Ginger Beer (12x 330 ml) is een sprankelende frisdrank met een pittige gembersmaak en een frisse citrustoets. Deze alcoholvrije ginger beer is lekker gekoeld en past goed bij lunchmomenten, in de koeling, onderweg of als smaakvolle mixer.
- Tray met 12 blikjes van 330 ml.
- Gemaakt met koolzuurhoudend bronwater, suiker, verse gemberwortelinfusie en geperst gembersap.
- Fris-pittige smaak met gember en citroen.
- Alcoholvrije mousserende frisdrank.
- Praktisch blikformaat voor voorraadkast, koeling en uitgifte.
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend bronwater, suiker, verse gemberwortelinfusie 2%, geperst gembersap 1%, geperst citroensap, gemberextracten.
Allergenen
Deze Belvoir Ginger Beer (12x 330 ml) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 72 kJ / 17 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4,2 g |
| waarvan suikers | 4,2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Belvoir Farm Drinks Limited
Barkestone Lane, Bottesford, Nottingham, England, NG13 0DH
| Artikelnummer |
41726 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
242 |
| Breedte |
180 |
| Hoogte |
146 |
| EAN code |
5022019098910 |

