€ 6,00 incl.btw
€ 5,50 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €5,88 €5,39 |
| Pre Check | 4 - 7 | €5,76 €5,28 |
| Pre Check | 8 - 999 | €5,64 €5,17 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Risso bakken en braden vloeibaar 900 ml is een vloeibaar bak- en braadproduct met botersmaak voor gecontroleerd bakken en braden. Het product is ontwikkeld voor de professionele keuken en geschikt voor bereidingen op zeer hoge temperaturen. Ook op de bakplaat en in de combisteamer zorgt Risso Bakken & Braden voor een goudbruin, knapperig eindresultaat.
- Vloeibaar bak- en braadproduct in handige fles van 900 ml.
- Met botersmaak en geschikt als alternatief voor geklaarde boter.
- Geschikt voor bakken en braden op zeer hoge temperaturen.
- Ook te gebruiken op de bakplaat en in de combisteamer.
- 100% plantaardig en veganistisch.
Ingrediënten
Ingrediënten: plantaardige oliën en vetten (soja, palm), zout (1%), emulgator (E472c), aroma, kleurstof (carotenen). Totaal vetgehalte: 99%.
Allergenen
Allergenen: bevat soja.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 3370 kJ / 820 kcal |
| Vet | 91 g |
| waarvan verzadigd | 16 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,92 g |
Fabrikantgegevens
Vandemoortele Nederland
Handelsweg 1, 3899 AA Zeewolde
| Artikelnummer |
51148 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8722100047519 |



