€ 29,69 incl.btw
€ 27,24 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €29,10 €26,70 |
| Pre Check | 4 - 7 | €28,50 €26,15 |
| Pre Check | 8 - 999 | €27,91 €25,61 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Tropico Original Blikje (24x 33cl) is een niet-bruisende frisdrank met water en vruchtensap, met de smaak van sinaasappel en ananas. De tray met 24 blikjes van 33 cl is handig voor de voorraad, lunchmomenten, onderweg of om gekoeld aan gasten en bezoekers aan te bieden.
- Tray met 24 blikjes van 33 cl.
- Niet-bruisende frisdrank met sinaasappel- en ananassmaak.
- Bevat vruchtensap uit concentraat.
- Zonder zoetstoffen of bewaarmiddelen.
- Praktisch blikformaat voor koeling, uitgifte en voorraadkast.
Ingrediënten
Ingrediënten: water; vruchtensap uit concentraat 12,4% (sinaasappel 11,4%, ananas 1%); suiker; voedingszuren: citroenzuur, appelzuur; sinaasappelextracten; aroma’s; antioxidant: ascorbinezuur; stabilisator: arabische gom.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 176 kJ / 41 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
The Coca-Cola Company
| Artikelnummer |
41649 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€3,60 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
5000112687408 |

