€ 5,50 incl.btw
€ 5,05 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
NJOY softijs kleurstof oranje voor in de ijsmix 200 ml is een vloeibare oranje kleurstof voor het kleuren van softijsmix. Deze kleurstof is ideaal wanneer je softijs een opvallende oranje uitstraling wilt geven, bijvoorbeeld tijdens acties, evenementen, Koningsdag of andere seizoensmomenten. De fles van 200 ml is praktisch in gebruik en makkelijk te doseren in de ijsmix. Met NJOY softijs kleurstof geef je softijs snel een herkenbare kleur zonder de presentatie ingewikkeld te maken. Bestel NJOY softijs kleurstof oranje eenvoudig online en maak jouw softijsassortiment extra opvallend.
- Vloeibare oranje kleurstof voor softijsmix
- Handige fles van 200 ml
- Ideaal voor acties, evenementen en seizoensmomenten
- Makkelijk te doseren in ijsmix
- Geeft softijs een opvallende oranje kleur
Ingrediënten
Water, stabilisator, E422, kleurstoffen, E110, E124, zuurteregelaar, E330, conserveermiddel, E211, E202.
Allergenen
Geen allergenen vermeld.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | Per 100g |
|---|---|
| Energie | 101 kJ / 24 kcal |
| Vetten | 0,00 g |
| Waarvan verzadigd vet | 0,00 g |
| Koolhydraten | 10,00 g |
| Waarvan suikers | 0,00 g |
| Waarvan polyolen | 10,00 g |
| Eiwitten | 0,00 g |
| Zout | 0,04 g |
| Artikelnummer |
989400 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |


