€ 43,09 incl.btw
€ 39,53 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% | 2 - 3 | €42,23 €38,74 |
| 4% | 4 - 7 | €41,36 €37,95 |
| 6% | 8 - 99 | €40,50 €37,16 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Milka confetti 90 gr is een Milka melkchocoladereep met kleurrijke, krokante cacaodragees in een gekleurd suikerlaagje. De zachte Alpenmelkchocolade en vrolijke confetti-bite maken deze reep geschikt voor bij de koffie, onderweg of als traktatie tussendoor.
- Melkchocolade van Alpenmelk met cacaodragees in een gekleurd suikerlaagje.
- Reep van 90 gram.
- Met krokante cacaodragees voor extra bite.
- Cacao: ten minste 33% in de melkchocolade.
- Handig om te delen of in de voorraadkast te leggen.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, cacaoboter, cacaomassa, magere melkpoeder, weipoeder (van melk), melkvet, magere cacaopoeder (1%), emulgatoren (lecithinen (bevat soja)), glansmiddelen (Arabische gom, schellak, bijenwas (wit en geel), carnaubawas), hazelnootpasta, rijstzetmeel, volle melkpoeder, kleurstoffen (riboflavine, carotenen, bietenrood, anthocyanen), aroma. Kan andere noten en tarwe bevatten.
Allergenen
Bevat melk, soja en hazelnoot; kan andere noten, tarwe en glutenbevattende granen bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 2187 kJ / 523 kcal |
| Vet | 28 g |
| waarvan verzadigd | 17 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan suikers | 59 g |
| Eiwitten | 5,7 g |
| Zout | 0,25 g |
Fabrikantgegevens
Mondelez Nederland
Verlengde Poolseweg 34, 4818 CL Breda
| Artikelnummer |
75645 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
7622202365805 |

