€ 41,29 incl.btw
€ 37,88 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €40,46 €37,12 |
| Pre Check | 4 - 7 | €39,64 €36,36 |
| Pre Check | 8 - 999 | €38,81 €35,61 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De Ruijter Hagelfeest Melk & Puur (9x 390 gr) is een grootverpakking met 9 pakken hagelfeest van 390 gram. Deze mix van chocoladehagelslag en hagelslag met vanillesmaak geeft brood, beschuit, yoghurt, havermout en baksels eenvoudig een feestelijke zoete topping. Handig voor de voorraadkast, lunchtafel, buffet of koffiemoment met gasten en bezoekers.
- Verpakt per 9 pakken van 390 gram.
- Mix van chocoladehagelslag en hagelslag met vanillesmaak.
- Lekker als zoet broodbeleg bij ontbijt, lunch en brunch.
- Ook geschikt als topping voor yoghurt, havermout, desserts en baksels.
- Praktische grootverpakking voor regelmatig gebruik.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, magere cacaopoeder*, geheel gehard palmpitvet, cacaoboter*, TARWEZETMEEL, weipoeder (MELK), emulgator (SOJALECITHINE), gefractioneerd MELKVET (harde fractie), natuurlijk aroma, *Rainforest Alliance Certified. ra.org.
Allergenen
Bevat tarwe, melk en soja.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1868 kJ / 442 kcal |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 10 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan suikers | 72 g |
| Eiwitten | 2,8 g |
| Zout | 0,01 g |
Fabrikantgegevens
De Ruijter Consumentenservice
Antwoordnummer 98057, 1000 VA Amsterdam
| Artikelnummer |
25813 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
9 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8710496979545 |

