€ 34,79 incl.btw
€ 31,92 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €34,10 €31,28 |
| Pre Check | 4 - 7 | €33,40 €30,64 |
| Pre Check | 8 - 999 | €32,71 €30,00 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Anta Flu Eucalyptus Menthol (18x 165gr) is een voordeelverpakking met keelpastilles met frisse eucalyptus- en mentholsmaak. De pastilles zijn per stuk verpakt, waardoor ze handig zijn om mee te nemen, neer te leggen of uit te delen. Met 18 zakken van 165 gram vul je eenvoudig de voorraad aan voor werkvloer, balie, kantine of ontvangstruimte.
- Frisse eucalyptus-mentholsmaak.
- Verpakking met 18 zakken van 165 gram.
- Individueel verpakt en makkelijk uit te delen.
- Met natuurlijke aroma’s en zonder kleurstoffen.
- Glutenvrij en vegan.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, natuurlijk eucalyptus menthol aroma.
Allergenen
Allergenen: glutenvrij.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1646 kJ / 387 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 69 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | <0,01 g |
Fabrikantgegevens
Confiserie Napoleon
Deltahoek 110, 4511 PA Breskens
| Artikelnummer |
226304 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
18 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8721077490748 |

