€ 19,19 incl.btw
€ 17,61 excl.btw
Dit artikel is geen onderdeel meer van ons huidige assortiment. Voor meer informatie neem contact met ons op.
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bij Compliment.nl koop je voordelig Autodrop Proefritje Popcorn (6x 220g), de perfecte snack voor een kermisbeleving! Deze heerlijke winegums met popcornsmaak nemen je mee op een smaakvolle rit, van de botsauto’s naar de booster. Ze zijn vegan, glutenvrij en bevatten alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen. Geniet van deze zoete en unieke traktatie die je oren en ogen zeker doet openzetten!
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, zetmeel, aardappeleiwit, natuurlijke aroma's, glansmiddel (carnaubawas), kleurstof (curcumine). Glutenvrij!
| Voedingswaarden | Per 100g |
|---|---|
| Energie (kJ) | 1366 kJ |
| Energie (Kcal) | 322 kcal |
| Vetten, waarvan | 0.5 g |
| - verzadigde vetzuren | 0.2 g |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten, waarvan | 79 g |
| - suikers | 61 g |
| - polyolen | 0 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.06 g |
| Artikelnummer |
232506 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
196 |
| Breedte |
162 |
| Hoogte |
107 |
| EAN code |
8710452311938 |


