€ 18,89 incl.btw
€ 17,33 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €18,51 €16,98 |
| Pre Check | 4 - 7 | €18,13 €16,64 |
| Pre Check | 8 - 999 | €17,76 €16,29 |
Levertijd: 3-5 werkdagen
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Belvoir Sparkling Elderflower Blikje (12x 330 ml) is een sprankelende vlierbloesemfrisdrank in handige blikjes. De drank combineert vlierbloesem met geperst citroensap en koolzuurhoudend bronwater voor een frisse, bloemige smaak. Ideaal om gekoeld te serveren bij lunchmomenten, vergaderingen, ontvangstmomenten of onderweg.
- Tray met 12 blikjes van 330 ml.
- Met vlierbloesem, geperst citroensap en koolzuurhoudend bronwater.
- Klaar om gekoeld te drinken uit blik of glas.
- Ook geschikt als mixer voor frisse dranken en mocktails.
- Volgens Belvoir Farm zonder kunstmatige ingrediënten.
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend bronwater, suiker, vlierbloesem, geperst citroensap, voedingszuur (citroenzuur), vlierbloesemextract.
Allergenen
Dit product bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 69 kJ / 16 kcal |
| Vet | < 0,5 g |
| waarvan verzadigd | < 0,1 g |
| Koolhydraten | 4,5 g |
| waarvan suikers | 4,5 g |
| Eiwitten | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
Fabrikantgegevens
Belvoir Farm Drinks Limited
Barkestone Lane, Bottesford, Nottingham, NG13 0DH, Engeland
| Artikelnummer |
41725 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
242 |
| Breedte |
180 |
| Hoogte |
146 |
| EAN code |
5022019365913 |

