€ 16,29 incl.btw
€ 13,46 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 3% korting | 12 - 17 | €15,80 €13,06 |
| 5% korting | 18 - 999 | €15,47 €12,79 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bepin De Eto Prosecco Superiore Extra Dry (750 ml) is een elegante Italiaanse prosecco uit Conegliano Valdobbiadene met fijne bubbels, frisse fruittonen van appel, peer en perzik en een zachte Extra Dry-stijl. De fles van 750 ml is ideaal als aperitief, bij lichte gerechten of bij feestelijke momenten met gasten.
- Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Extra Dry Millesimato.
- Gemaakt van Glera-druiven.
- Aroma’s van appel, peer, perzik, roos en acaciabloesem.
- Fris en evenwichtig met een fijne, aanhoudende perlage.
- Serveer bij voorkeur gekoeld op 6-8 °C.
Ingrediënten
Ingrediënten: druiven.
Allergenen
Bevat sulfieten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 287 kJ / 68,6 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1,9 g |
| waarvan suikers | 1,4 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Bepin De Eto Società Agricola di Ceschin Ettore S.S.
Via Colle 32/a, 31020 San Pietro di Feletto TV, Italia
| Artikelnummer |
66487 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Alcohol |
12,00 |
| Land van herkomst |
Italie |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
LAND |
| EAN code |
8052405570079 |

