€ 21,39 incl.btw
€ 17,68 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €20,96 €17,33 |
| Pre Check | 4 - 7 | €20,54 €16,97 |
| Pre Check | 8 - 999 | €20,11 €16,62 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bozu Hard Iced Tea Mango (12x25cl) is een tray met 12 blikjes alcoholhoudende ijsthee met mangosmaak. Deze hard iced tea combineert zwarte thee-extract met een zachte alcoholische twist van 4,5% en is bedoeld om goed gekoeld te serveren bij borrels, evenementen of als frisse drankoptie in de koelkast.
- Verpakking met 12 blikjes van 25 cl.
- Mangosmaak met zwarte thee-extract.
- Alcoholpercentage: 4,5%.
- Zonder koolzuur en zonder suiker.
- Alleen voor 18 jaar en ouder.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, alcohol, citroenzuur, kleurstof (karamel), zwarte thee extract, zoetstoffen (sucralose, acesulfaam-k), natuurlijke smaakstoffen.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 107 kJ / 26 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
BOZU Beverages BV
Lübeckweg 2, Groningen, The Netherlands
| Artikelnummer |
36316 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Alcohol |
4,50 |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8719327712191 |


