€ 59,19 incl.btw
€ 48,92 excl.btw
Dit product is tijdelijk uitverkocht, houd rekening met een iets langere levertijd. Bestel nu, wij verzenden het zodra het weer op voorraad is
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €58,01 €47,94 |
| Pre Check | 4 - 7 | €56,83 €46,96 |
| Pre Check | 8 - 999 | €55,64 €45,98 |
Langere levertijd
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Brewdog Hazy Jane Blik (24x33cl) is een hazy, ongefilterde New England IPA van BrewDog met een fruitig en sappig karakter. Dit bier heeft een alcoholpercentage van 5,0% en wordt geleverd als tray met 24 blikken van 33 cl. Ideaal om gekoeld klaar te zetten bij borrels, evenementen, feestjes of in de drankvoorraad.
- Tray met 24 blikken van 33 cl.
- New England IPA met 5,0% alcohol.
- Gebrouwen met haver en tarwe en ongefilterd gelaten.
- Smaakprofiel met tonen van ananas, mango, steenfruit en tangerine.
- Alleen geschikt voor 18 jaar en ouder.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, gemoute gerst, gemoute haver, getorrificeerde tarwe, hop, gist.
Allergenen
Allergenen: bevat gerst, haver en tarwe (glutenbevattende granen).
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 174 kJ / 42 kcal |
| Vet | <0,1 g |
| waarvan verzadigd | <0,1 g |
| Koolhydraten | 3,1 g |
| waarvan suikers | 0,1 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | 0,02 g |
Fabrikantgegevens
BrewDog PLC
Balmacassie Commercial Park, Ellon, Aberdeenshire, AB41 8BX
| Artikelnummer |
37254 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Alcohol |
5,00 |
| Land van herkomst |
Verenigd Koninkrijk |
| Emballage |
€3,60 |
| Type |
LAND |
| EAN code |
5056025434509 |

