€ 25,59 incl.btw
€ 23,48 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €25,08 €23,01 |
| Pre Check | 4 - 7 | €24,57 €22,54 |
| Pre Check | 8 - 999 | €24,06 €22,07 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cadea Gurkensalat Gewurzsalz (15x 125gr) is een kruidig zoutmengsel voor het snel op smaak brengen van komkommersalade en andere frisse salades. De verpakking bevat 15 bussen van 125 gram, handig voor de voorraadkast, keuken, lunchbereiding en serveermomenten.
- Verpakking met 15 bussen van 125 gram.
- Geschikt voor het kruiden van komkommersalade en eenvoudige saladedressings.
- Met onder andere ui, dille, knoflook, paprikavlokken en peterselie.
- Handig formaat voor keukenvoorraad, lunchbereiding en serveermomenten.
- Droog en beschermd tegen warmte bewaren.
Ingrediënten
Ingrediënten: keukenzout, ui, dillepuntjes, mosterdmeel, knoflook, paprikavlokken, maltodextrine, peterselie, selderijbladeren.
Allergenen
Deze Cadea Gurkensalat Gewurzsalz (15x 125gr) bevat mosterd en selderij.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 374 kJ / 86 kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 13,1 g |
| waarvan suikers | 5,9 g |
| Eiwitten | 3,7 g |
| Zout | 74,9 g |
Fabrikantgegevens
TSI Consumer Goods GmbH
Südring 26, 27404 Zeven
| Artikelnummer |
72053 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4021155181594 |

